KURZ JÓGY pro pokročilé

Kdy: pondělí v čase 18:30 – 19:45 termín 4. září – 11. prosince 2023

Kde: YOGA MASARYKOVA, Vítězná 14818/12a, 460 01 Liberec (studio najdete v novém bytovém domě v blízkosti restaurace ZOO 1320)

Cena: 2.250 Kč/ 15 lekcí

Pravidelná praxe se stále stejnou skupinou, kde budete mít možnost si osvojit správné cvičení jógy. Lekce budou na sebe navazovat. Během kurzu se zaměříme na předklonové a záklonové pozice, správné postavení dolních končetin u bojovníků, rotační principy a práci s dechem. Díky pravidelnému cvičení sami pocítíte rozdíl. Jóga harmonizuje všechny systémy v těle. Budete se cítit silní a plní energie. Kurz je vhodný pro všechny stupně pokročilosti.

Lektor: Lenka Plašilová, osobní trenér, lektor jógy, pilates a pánevního dna s akreditací od MŠMT

Na kurz se hlásíte ve studiu nebo přes rezervační systém. Rezervace je závazná až po zaplacení místa na kurzu převodem na účet nebo na recepci studia. Odhlášení z kurzu je možné minimálně 7 dní před začátkem první lekce, pokud to řádně oznámíte na e-mail studia info@yogamasarykova.cz. Po tomto termínu je částka nevratná. Své místo můžete převést na jinou osobu. Náhrada lekcí je možná, pokud se v rezervačním systému odhlásíte minimálně 10 hodin před začátkem lekce. Dostanete náhradu ve formě permanentky s 1 vstupem, kterou můžete uplatnit, na jakékoli volné skupinové lekci v rezervačním systému. Permanentka s 1 vstupem je platná 14 dní.

Rezervace