KURZ PILATES pro pokročilé

Kdy: čtvrtek v čase 17:00 – 18:15 termín 7. září – 14. prosince 2023

Kde: YOGA MASARYKOVA, Vítězná 14818/12a, 460 01 Liberec (studio najdete v novém bytovém domě v blízkosti restaurace ZOO 1320)

Cena: 2.100 Kč/ 14 lekcí

Vyzkoušejte metodu PILATES a jeho účinky na vaše tělo. Cílem cvičení je funkční svalový korzet a to především hlubokých svalových skupin tak, aby vaše záda a nosné klouby byly v pohodě. Základem systému pilates je rozvoj síly, pružnosti a rovnováhy. Pilates je vhodný pro každého bez ohledu na věk a kondici. Vede ke správnému držení těla, uvolňuje stres a formuje postavu.

Lektor: Lenka Plašilová, osobní trenér, lektor jógy, pilates a pánevního dna s akreditací od MŠMT

Na kurz se hlásíte ve studiu nebo přes rezervační systém. Rezervace je závazná až po zaplacení místa na kurzu převodem na účet nebo na recepci studia. Odhlášení z kurzu je možné minimálně 7 dní před začátkem první lekce, pokud to řádně oznámíte na e-mail studia info@yogamasarykova.cz. Po tomto termínu je částka nevratná. Své místo můžete převést na jinou osobu. Náhrada lekcí je možná, pokud se v rezervačním systému odhlásíte minimálně 10 hodin před začátkem lekce. Dostanete náhradu ve formě permanentky s 1 vstupem, kterou můžete uplatnit, na jakékoli volné skupinové lekci v rezervačním systému. Permanentka s 1 vstupem je platná 14 dní.

Rezervace